İsmail Köybaşı: Biraz abartı üzere gelecek ancak Real Madrid şampiyonluk sevincini bu biçimde yaşayamaz

Trabzonspor’un yıldızı İsmail Köybaşı, bordo mavili takımla yaşadığı şampiyonluğa dair açıklamalar yaptı.

Trabzonspor’un deneyimli futbolcusu İsmail Köybaşı, bordo mavili grubun şampiyonluğunu kıymetlendirdi. Köybaşı, “Aslında biraz abartı üzere gelecek lakin Real Madrid şampiyonluk sevincini bu biçimde yaşayamaz. Hislerimizi harika yaşadığımızı düşünüyorum” dedi.

Şampiyonluk kutlamalarının çok özel geçtiğine vurgu yapan Köybaşı, “Aslında biraz abartı üzere gelecek lakin Real Madrid şampiyonluk sevincini bu halde yaşayamaz. Hislerimizi harika yaşadığımızı düşünüyorum. Hak ederek elde ettiğimiz şampiyonluğu son derece hoş yaşıyoruz. Yaşamaya da devam edeceğiz. Bunu sonuna kadar hak ettik. İsmini da vermiş olduğumuz Ahmet Çalık döneminde Ahmet Çalık kardeşimizi bir sefer daha rahmetle anıyoruz. Ailesine de sabırlar diliyorum. Çok hoş bir aileyiz. Abdullah hocamızın birleştiriciliğinde teknik heyetimiz, liderimiz, idare heyetimiz, taraftarlarımız, çalışanlarımız, futbolcu arkadaşlarımız hepsine teşekkür ediyorum. Eksiksiz bir sinerji yakaladık. Umut ediyorum ki bu güç ve sinerji daima bu türlü aratarak devam eder. Şu anda memnunlukları yaşıyoruz. Bu mutluluklar da daima bu türlü. Bir gün bunlar bir tarafa bırakıp daha yeni mutluluklar için devam etmeye başlayacağız” açıklamasında bulundu.

“UĞURCAN, ABDÜLKADİR ÖMÜR, VE DORUKHAN SAHİPLENMEYİ ÇOK ÂLÂ YAPTI”

Kadrodaki havanın şampiyonluğa büyük bir tesiri olduğuna değinen deneyimli oyuncu, DHA’ya yaptığı açıklamada, “Kaptan Uğurcan ve Abdülkadir Ömür’ü ve onlarla Dorukhan da bence bu sahiplenmeyi çok yeterli yaptı. Burada uzun müddet vakit almış Nwakaeme olsun sonradan katılmasına karşın Bakasetas olsun Djaniny olsun bunlar da çok katkı verdi. Marek Hamsik’i aslında söylemeye gerek yok. Süper bir takıma sahibiz. Oynamayan Murat cem altyapı da olmasına karşın harikulade bir sahiplenme dayanılmaz bir yetenek. Yunus Mallı fevkalade bir karakter. Yani tek tek isim söylemek istemiyorum ancak arkadaşlarımın hepsini ben çok seviyorum. Biz çok hoş bir aileyiz. Sonuna kadar bütün hoşlukları de hak eden bir küme var. Sizler de bunu görüyorsunuz gözlemliyorsunuzdur. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ediyoruz” sözlerini kullandı.

“TARAFTARLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUM”

Köybaşı, bordo mavili taraftara teşekkürlerini iletirken, “Taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Burada olan, burada olmak isteyip de olamayan ülkenin her tarafında olan Trabzonspor topluluğuna selam olsun. Sonuna kadar her şeyin en hoşunu hak ettiler. Doya doya da yaşamaya devam etsinler. Bizler de sevinçlerine ortak olalım. Dediğiniz üzere muvaffakiyet yeni bir başarıyı da getirir ve bir sorumluluk yükler. Bu sorumlulukları da biz kaldırabilecek kapasitede olduğumuzu düşünüyorum. Gelişerek devam etmeliyiz. Bununla yetinmemeliyiz. Bu çok kıymetli bence. Gelişmeye çalışmak bence çok değerli” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.