Cengiz İmren’e yakın arkadaşından 5 milyon TL değerinde şaşırtan hediye!

90’lı yılların popüler isimlerinden Cengiz İmren, önceki gün 5 milyon TL değerindeki lüks otomobiliyle kameralara yansıdı. Basın mensuplarıyla sohbet eden İmren, aracı sorulunca “Bu araba hem yapımcım hem de yakın arkadaşım olan kişinin hediyesi bana” açıklamalarında bulundu.

“Bilseydim”, “Hele Bakın Kim Gelmiş” ve “Yalan Değil” gibi parçalarla 90’lı yıllara damga vuran Cengiz İmren, son dönemlerde yaptığı müzik çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Cengiz İmren

Önceki gün Bebek’te objektiflere yansıyan İmren, muhabirlerle ayak üstü sohbet etmeyi ihmal etmedi. Sibel Can, Özcan Deniz ve İbrahim Tatlıses‘e şarkı hazırlığında olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı “Bu isimlerle çalışmak zor mu?” sorusuna “Şarkı yaptığım kişileri ben seçerim. O yüzden bu soruyu bana değil onlara sorun” şeklinde yanıt verdi. 

Cengiz İmren Bebekte objektiflere yansıdı

YAPIMCISI 5 MİLYON TL DEĞERİNDE ARABA HEDİYE ETTİ!

5 Milyon TL değerindeki Mercedes S500 marka otomobiliyle dikkatleri üzerine toplayan ünlü sanatçı, “Bu araba hem yapımcım hem de yakın arkadaşım olan kişinin hediyesi bana. Çok kıymetli bir dosta sahibim ki bana böyle bir aracı hediye etti” açıklamalarıyla gündem oldu.

Cengiz İmren 5 milyon TL değerindeki arabası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Aslı Bekiroğlu’nun ‘Barış Akarsu’ yorumu eleştiri topladı! Projeden çıkarıldı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.