Başkan Sezer Hatay’da Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, koordinasyon görevi kapsamında Hatay’da devam eden çalışmaları yerinde incelemeyi ihmal etmiyor.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, deprem felaketinde büyük hasar gören Hatay’da yaraların hızla sarılması için koordinasyon görevini sürdürüyor. Görevi kapsamında çalışmaları yerinde incelemek için yeniden Hatay’a giden Başkan Sezer, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ile bir araya geldi. Başkan Sezer, Başkan Yavuz ile birlikte Kırıkhan’da, Hatay BŞB, Sultanbeyli Belediyesi ve Tuzla Belediyesi tarafından yürütülmekte olan dezenfeksiyon, ilaçlama, kemirgen, larva mücadelesi gibi çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

HATAY RAMAZAN AYINA HAZIRLANDI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer daha sonra Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’la, Beykoz Belediyesi’nin Kırıkhan’daki çalışmalarını ve Ramazan ayı etkinlikleri hazırlıklarını yerinde inceledi.

GÖLCÜK BELEDİYESİ YARDIM DAĞITIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

Gölcük Belediyesi ekipleri ise Hatay’ın tüm ilçelerinde depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalarda; Mevlüt Şahin adlı hayırsever tarafından temin edilen 1 tır içme suyu, Antakya ve Defne’deki depremzedelere dağıtılmak üzere Defne’deki koordinasyon merkezine ulaştırıldı. Koordinasyon merkezinden yardım malzemelerini araçlarına yükleyen Gölcük Belediyesi ekipleri, su ve erzak dağıtımı yanı sıra diğer çalışmalarına da aralıksız devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir