Analist: Sepetinize Coin Ekleyecekseniz Bu Altcoin İdeal!

İngiltere’de bir günlük gazete olan Evening Standard, 2022 portföyü için en iyi altcoin seçimlerini listeledi. Listenin ilginç isimlerinden biri, uzun bir süre daha madencilik kullanacak Litecoin (LTC) oldu.

XRP veya SHIB değil, bu altcoin portföyünüz ideal

Piyasanın köklü altcoin’lerinden Litecoin, geçtiğimiz hafta diğer piyasa oyuncularına kıyasla övgüye değer bir performans sergiledi. İlginç bir şekilde Litecoin, Evening Standard tarafından yayınlanan ‘En İyi 5 Altcoin’ listesinde yer aldı.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız liste, 2022’de Bitcoin’e alternatif olarak görülebilecek bazı kripto para birimlerinden bahsediyor. Bu altcoinler yatırım amaçlı olarak değerlendirilebilirler. Ayrıca yatırım portföylerini çeşitlendirmek için bir seçenek olabilirler. Litecoin dışında listeye giren diğer kriptolar arasında Ethereum, Cardano, Solana, Bitcoin Cash ve listedeki tek meme coin olan Dogecoin yer alıyor. Genel görünüm aşağıdaki gibi.

  1. Ethereum (ETH)
  2. Bitcoin Cash (BCH)
  3. Litecoin (LTC)
  4. Solana (SOL)
  5. Cardano (ADA)
  6. Dogecoin (DOGE)

LTC’nin başarısının ardındaki sır

Çoğu kripto Ağustos ayının sonundan bu yana yükselmek için mücadele etti. Bu esnada, Litecoin 24 saatlik ve yedi günlük pozitif kazançlar kaydetmeyi başardı. Şu anda LTC, 4.3 milyar dolar piyasa değeri ile 59.63 dolardan işlem görüyor. Diğer yandan, birkaç on-chain metrikler artışı desteklediğinden, performans artışı sürpriz olmadı. Örneğin, LTC’nin Piyasa Değeri Gerçekleşen Değeri (MVRV) oranı, fiyatıyla birlikte hızla yükseliş trendi kazandı. Fiyat artışı aynı zamanda yüksek hacimlerle desteklenerek bölümün meşruiyetini daha da sağlamlaştırdı.

İlginç bir şekilde, alıcı adreslerin sayısı geçen hafta arttı. Yatırımcıların tokene olan güvenini gösterdiği için LTC için olumlu bir işaretti.

Ayrıca, LTC’nin sosyal varlığı da geçen hafta, trend olan kelimelerin sıralaması önemli ölçüde iyileştiği için arttı. Bu, altcoin projesine artan bir topluluk ilgisine işaret etti. Geliştirme faaliyeti ile birlikte kritik on-chain metriklerideki kazanımlar, Litecoin için daha iyi günler önerdi.

Dörtgözle beklemek

Litecoin’in dört saatlik grafiği de bir yükseliş modeli oluştuğu için umut verici görünüyordu ve önümüzdeki günlerde bir dalgalanma şansını daha da güçlendirdi. LTC, 57.8 dolar işaretinde direnç gösterdi, ancak pozitif on-chain metrikler ve yükselen üçgen deseni nedeniyle grafiklerde bir kırılma olabilir.

20 günlük EMA (Yeşil), yükseliş sinyali olan 50 günlük EMA’yı (kırmızı) çevirdi. Ayrıca, RSI da bir yükseliş kaydetti ve kuzeye doğru bir kırılma olasılığını artırdı.

Bununla birlikte, Chaikin Para Akışı (CMF), aşağı doğru giderken düşüş eğilimi gösterdi. LTC’nin daha fazla yükselmesini kısıtlayabilecek fiyat ve RSI kayıtlı artışlar. 

Related Posts

Dolar Fed’le güçlenecek

Hilal SARI Para piyasaları ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını yıl sonu itibariyle yüzde 4,25-4,5 düzeylerine yükseltmesini fiyatlıyor …

Hazine yarın iki tahvil ihalesi düzenleyecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı, yarın 2 tahvil ihalesi gerçekleştirecek. Bakanlığın yayımladığı iç borç ihraç takvimine nazaran, birinci ihalede, 13 …

‘Sosyal konut’ müracaatında kimlik numarası sınırlaması kalkıyor

Toplu Konut Yönetimi Başkanlığınca (TOKİ) inşa edilecek “İlk Meskenim, Birinci İş Yerim” sosyal konut projesine başvurular, 14 Eylül’de gece …

Akkuyu’da transfer başladı! Şirket çalışanlara yazı gönderdi

Akkuyu Nükleer A.Ş temmuz ayında nükleer güç santralinin inşaatındaki ana yüklenici firma İçtaş ile kontratını feshetti. Fesih sürecine Türk ve …

Yabancıların gayrimenkul yatırımları 6 milyarı aşacak

Mehmet KAYA/ANKARA Ödemeler dengesi içinde yabancı doğrudan yatırımlar son zamanlarda yerinde sayma eğilimi gösteriyor. Buna karşılık yabancı …

Bitcoin ve ETH’den Çıkan Kurumsal Para, Bu 3 Altcoin’e Girdi!

Dijital varlık yatırım ürünlerinde, 63 milyon dolar ile arka arkaya beşinci çıkış haftası oldu. Çıkışlar, son 5 haftada toplam 99 milyon dolar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.