Amazon Prime Gaming, 260 TL değerindeki oyunları ücretsiz yaptı!

Amazon, dünyanın en büyük şirketleri arasında bulunuyor. Şirket, e-ticaretin yanı sıra kullanıcılarına Prime ile birlikte çeşitli hizmetler de veriyor. Bu sayede kullanıcılar ayda belirli bir ücret ödeyerek bazı avantajlara sahip oluyorlar.

Amazon Prime Gaming de bu hizmetlerden bir tanesi. Şirket, her ay Prime abonelerine bu servis üzerinden bazı ücretsiz oyunlar veriyor. Bu sayede kullanıcılar pahalı oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar. Bu ayın ücretsiz olan oyunları şirket tarafından paylaşıldı. Yapılan paylaşıma göre Mayıs ayında 6 oyun ücretsiz oldu.

Amazon ilk çeyrek verilerini açıkladı: Hisselerde hızlı hareketlilik!

Amazon Prime Gaming Mayıs ayı ücretsiz oyunları açıklandı!

Geçtiğimiz ay Prime Gaming, kullanıcılarına The Elder Scrolls IV: Oblivion gibi oyunlara ücretsiz olarak erişim sağlamıştı. Bu ay ise şirket, 6 farklı oyunu servisinde ücretsiz yaptı. Ücretsiz yapılan oyunlar arasında 2023 yılında ilk sürümünün remake versiyonu yapılacak Dead Space 2 de bulunuyor.

Dead Space 2The Curse of Monkey IslandOut of LineMail Mole + ‘Xpress DeliveriesCat QuestShattered – Tale of the Forgotten King

Bu oyunlardan The Curse of Monkey Island, ilgi çeken oyunlar arasında bulunuyor çünkü geçtiğimiz ay serinin Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge oyunu ücretsiz yapılmıştı. Bu ücretsiz oyunları Mayıs ayı içerisinde Amazon Prime Gaming servisinden ücretsiz olarak temin edebileceksiniz. Hizmetin sunduğu avantajlar bunlarla sınırlı değil.

Amazon Prime Gaming

Bedava oyunların yanı sıra hizmet, bazı oyunlar için ücretsiz paketler veriyor. Bu ay servis Overwatch, Lost Ark, Fall Guys, Grand Theft Auto Online, Rainbow Six Siege, Apex Legends ve Dead by Daylight oyunları için bazı ücretsiz bonuslar verecek. Bu bonuslar ve ücretsiz oyunlar aboneliğiniz bitse dahil sizde kalmaya devam edecek.

Peki, sizin düşünceleriniz neler? Sizce Mayıs ayında ücretsiz olarak verilen Amazon Prime Gaming oyunları nasıl? Görüşlerinizi yorumlar kısmında veya SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.